Dzień Babci i Dziadka

Dzień Babci i Dziadka  od początku powstania naszego przedszkola jest szczególnym świętem. Chcąc podkreślić jak ważną rolę w życiu przedszkolaków odgrywają ich  dziadkowie, wspólnie celebrujemy ten dzień.  Dbamy o to,  aby był on wyjątkowy zarówno dla Dziadków – w podziękowaniu za ich zaangażowanie, wkład i trud jakim obdarowują  wnuczęta, jak i dla samych Dzieci – ucząc je od najmłodszych lat, że rodzina jest wartością nadrzędną.

W tym roku Dzień Babci i Dziadka odbył się 29.01.2016 w Hotelu Grodzkim w Sandomierzu. Dzieci zaprezentowały przygotowany występ artystyczny, w którym nie zabrakło piosenek: po polsku, angielsku, francusku  śpiewanych przy akompaniamencie prawdziwych instrumentów muzycznych. Na uwagę zasługują również piękne stroje dzieci oraz kolorowa dekoracja sali. Po części artystycznej Dziadkowie mieli okazję zapoznać się z przygotowaną prezentacją multimedialną, pokazującą jak wiele interesujących wydarzeń ma miejsce  w naszym przedszkolu i jak aktywnie dzieci spędzają każdy swój dzień.

Po tylu wrażeniach nie zabrakło również obiadu dla dzieci oraz poczęstunku dla naszych wyjątkowych gości – Dziadków. Wspólne tańce przy piosenkach śpiewanych przez wodzireja umilały czas tworząc ciepłą i rodzinną atmosferę.